RECKLI działa w 65 krajach i regionach.

Nasi eksperci są dostępni dla naszych klientów na całym świecie i w wielu regionach. Pomagamy Państwu przy planowaniu i realizacji Państwa projektu.

Europe

Austria

RECKLI AUSTRIA
Mr. Reinhold Wagner
Blümlergasse 20
3434 Tulbing 
Austria

Phone: +43 2273 20131
Mobile: +43 664 5424437
Mail: austria@reckli.de

Belarus

MONOLITCOMPLECT-INVEST LTD.
Mrs. Aliaksandra Venzhyk
Kolasa Str. 38-29
BY 220013 Minsk 
Belarus

Phone: +375 172817230 
Mobile: +375 291232387
Mail: belarus@reckli.com

Belgium

RECKLI BELGIUM
Mr. Peter Verduijn
Marktstraat 9a
5171 GM Kaatsheuvel
Netherlands 

Mobile: +31 6515 55305
Mail: belgium@reckli.de

Bulgaria

Archbet EOOD
Mr. Nikolay Raytchev
Ul. "Rodopski izvor", bl. 233, ofis 1
1680 Sofia 
Bulgaria

Phone: +359 2 4200261
Mobile: +359 877 004964
Mail: bulgaria@reckli.com

Czech Republic

RECKLI CZECH REPUBLIC
Mrs. Iveta Heczková
P.O.BOX 206 Kafkova 19
16041 Praha 6
Czech Republic  

Mobile: +420 724 888718
Mail: czech.republic@reckli.com

Danmark

NORDIC COLOR DANMARK APS
Mr. Karsten Søndergaard 
Nydamvei 19
6400 Sønderborg 
Danmark

Phone: +45 73404020
Mobile: +45 21201175
Mail: denmark@reckli.com

Estonia

Semtu
Mr. Indrek Rohtma
Saha tee 24
Loo
74201 Harjumaa
Estonia

Phone: +372 6063874
Mobile: +372 53010345
Mail: estonia@reckli.com

Finnland

Naulankanta Oy
Mr. Olli Hirvonen
Juvan teollisuuskatu 24
02920 Espoo
Finnland

Mobile: +358 40 7468255
Mail: finland@reckli.com

France

SOCECO RECKLI S.A.S.
Mr. Dr. Bernd Trompeter
40, rue Lauriston
75116 Paris
France

Phone: +33 1 47274918
Mail: info@reckli.fr

Germany

RECKLI GMBH
Gewerkenstr. 9a
44628 Herne
Germany

Phone: +49 2323 17060
Fax: +49 2323 170650
Mail: info@reckli.de 

GREECE

RECKLI Greece
Mr. Konstantinos Kalifidis
Evrigenis 13 A
Alatini 54249
Thessaloniki
Greece

Phone:+306932642299
Mail: greece@reckli.com

Hungary

FARIX KFT
Kamareardei ut 5
2040 Budaros
Hungary

Mr. Dr. Gabor Farago
Phone: +36 23 427420
Mail: hungary@reckli.com

Mr. Neher Attilához
Phone: +06 1 4647584
Mobile: +06 30 9825724
Mail: hungary@reckli.com

Ireland

RECKLI IRELAND - CIVIL ENGINEERING & BUILDING
Mr. Joe Russell
TECHNICAL SALES MANAGER
Mobile: +44 7535 634384
Mail: ireland@reckli.com

Italy

COPLAN S.R.L.
Mr. Daniel Litscher
Via Treves 74
20090 Trezzano s/NAVIGLIO
Italy

Phone: +39 02 4459165
Mail: italy@reckli.com

Latvia

„REFERO EMBH” SIA
Mr. Martins Stolaronoks
Jūrkalnes iela 5
LV-2011 Jūrmala
Latvia

Phone: +371 28385491
Mobile: +371 29117081
Mail: latvia@reckli.com

Lithuania

DELTA NOVA, UAB
Mr. Saulius Pilka
Uzupio g.30
01203 Vilnius
Lithuania

Phone: +370 52725308
Mobile: +370 61513669
Mail: lithuania@reckli.com

Netherlands

RECKLI NETHERLANDS
Mr. Peter Verduijn
Marktstraat 9A
5171 GM Kaatsheuvel
Netherlands

Mobile: +31 6515 55305
Mail: netherlands@reckli.com

Norway

ARKITEKTUR TEKNIKK
Unni Furfjord
Storgata 28
Postboks 445
8001 Bodø
Norway

Phone: +47 915 55284
Mail: norway@reckli.com

Polska

RECKLI POLAND
Ulica Jana Kantego Przyzby 1/6U
30-385 Kraków
Polska


Mr. Andrzej Wójcik
Mobile: +48 603 232832
Mail: poland@reckli.com

Mr. Jerzy Wójcik
Phone: +48 603 130122
Mail: poland@reckli.com

Office: 
Mrs. Bożena Kurek
Tel: +48 12 267 18 61
Fax: +48 12 267 18 61
Mail: poland@reckli.com

Portugal

ADITAN, S.L.
Mr. Renzo Litscher
Fernando III
128670 Villaviciosa de Odon (Madrid)
Spain

Phone: +34 91 6169920
Mail: portugal@reckli.com

Rumania

RECKLI RUMANIA
Mr. Eng. Bogdan Stroe
Strada Gheorghe Petrascu 10, Bl B7, Sc 1, ap 27, et 6
031596, Sector 3,
Bucuresti
Romania


Mobile: +40 751 294400
Mail: romania@reckli.com

Russia

LLC Aesthetics - CIVIL ENGINEERING & BUILDING
Mr. Alexander Turpakov
Kurchatov street 72-156
249030 Obninsk
Russia

Phone: +7 916 6050505
Mail: russia@reckli.com


Linmet Glas-Keramik
Handelsgesellschaft mbH
- CERAMICS INDUSTRY
Mr. Uwe Peter
Rhinstrasse 84
D-12681 Berlin
Germany

Phone: +49 30 51659371
Mail: russia@reckli.com

Slowakia

RECKLI SLOWAKEI
Mrs. Iveta Heczková
P.O.BOX 206 Kafkova 19
16041 Praha 6 
Czech Republic

Mobile: +420 724 888718
Mail: slowakia@reckli.com

Spain

ADITAN, S.L.
Mr. Renzo Litscher
Fernando III
128670 Villaviciosa de Odon (Madrid)
Spain

Phone: +34 91 6169920
Mail: spain@reckli.com

Sweden

B. ELVEFORS MARKETING AB
Mrs. Camilla Josefsson
Leijons Kåseväg 18 S-263 73
ARILD
Sweden

Phone: +46709352155
Mail: sweden@reckli.com

Switzerland

RECKLI SWITZERLAND
Mr. Elmar Pallasch
Basel
Switzerland

Mobile: +49 1755734851
Mail: switzerland@reckli.com

Turkey

KUTLAR MUMESSILLIK MUSAVIRLIK VE TURIZM LTD. STI.
Mr. Emre Kutlar
Egitim Mahallesi, Ahsen Sokak Sadikoglu Plaza 5 No. 12/71
34722 Kadiköy-Istanbul
Turkey

Phone: +90 216 4490511
Mail: turkey@reckli.com

United Kingdom

RECKLI UK NORTHERN REGION - CIVIL ENGINEERING & BUILDING
Mr. Joe Russell
TECHNICAL SALES MANAGER
Mobile: +44 7535 634384
Mail: united.kingdom@reckli.com

RECKLI UK SOUTHERN REGION - CIVIL ENGINEERING & BUILDING
Mr. Wayne Sewell
TECHNICAL SALES MANAGER
Mobile: +44 7985 248855
Mail: united.kingdom@reckli.com

RICHARD BAKER HARRISON LIMITED - CERAMICS INDUSTRY
Mr. Graham Ellis
Marsh Trees House
Marsh Parade Newcastle under Lyme
ST5 1BT Staffordshire
United Kingdom

Phone: +44 1782 622666
Mail: united.kingdom@reckli.com

Asia

China

SHANGHAI DINGZHONG NEW MATERIAL CO., LTD. - CIVIL ENGINEERING & BUILDING
Mrs. Harriet Huang
No.158, Xuanchun Road, Chuansha Town, Pudong New Strict
201399 Pudong New District, Shanghai
China

Phone: +86 21 51908787
Mobile: +86 13564522078
Mail: china@reckli.com


GUANGZHOU OPTI CO. LTD. - CERAMICS INDUSTRY
Mr. Peter Wang
Room 1904, 19th Floor, Block B, Gaoke Building, Tianhe District
PRC 510630 Guangzhou, Guangdong
China

Phone: +86 20 38259064 or 27819791
Mail: china@reckli.com

India

RECKLI INDIA
Narayanswamy G. Iyer
G/1201, Eternity, Teen Hath Naka, LBS Road
Thane
400 604 Maharashtra
India

Mobil: +91 9820320982
Mail: india@reckli.com

Indonesia

CCS CORPORATION SDN BHD - CERAMICS INDUSTRY
Mr. Roger Chua
No. 8, Jalan 5, Batu 6 Off Jalan Kapar, P.O.Box 205
41720 Klang, Selangor D.E.
Malaysia

Phone: +60 3 32912532
Mail: indonesia@reckli.com


PT Polaartistika - CIVIL ENGINEERING & BUILDING
Mr. Jarot Karu Prati
Jl Penjernihan I/40
Jakarta  10210
Indonesia

Phone: +6221 570 8613
Mobile: +62811 846171
Mail: indonesia@reckli.com

Japan

TOYOTA KOHKI CO., LTD. TOYOTA FORMS
Mr. Kazukichi Koh
6-12-8 Yotsuya Fuchu-shi
183-0035 Tokio
Japan

Phone: +81 42 3666011
Mail: japan@reckli.com

Malaysia

TR FORMLINERS PTE LTD - CIVIL ENGINEERING & BUILDING
Mr. Darryl Lee
Blk 30 Kallang Place #05-18/19
Kallang Basin Ind. Est.
339159 Singapur

Phone: +65 62977981
Mobile: +65 98163223
Mail: malaysia@reckli.com

CCS CORPORATION SDN BHD - CERAMICS INDUSTRY
Mr. Roger Chua
No. 8, Jalan 5, Batu 6 Off Jalan Kapar, P.O.Box 205
41720 Klang, Selangor D.E.
Malaysia

Phone: +60-3-32912532
Mail: malaysia@reckli.com

Philippines

J.VAZ.CO, INC.
Mr. Evaristo G. Vazquez, Jr.
521 EDSA Crame, Cubao
1111 Quezon City
Philippines

Phone: +63 2 4001142
Mail: philippines@reckli.com

Singapore

TR FORMLINERS PTE LTD
Mr. Darryl Lee
Blk 30 Kallang Place #05-18/19
Kallang Basin Ind. Est.
339159 Singapore

Phone: +65 62977981 
Mobile: +65 98163223
Mail: singapore@reckli.com

South Corea

T Y CORPORATION
Mr. Inchol Song
1-106, Doosan Weve-Centium, 4-2 Sunae-Dong, Bundang-Gu, Sungnam-S
135-729 Seoul
South Korea

Phone: +82-31-704-3753 (Rep.)
Mobile: +82-10-4199-3736
Mail: south.korea@reckli.com

Taiwan

WHOLE GLOBE ENTERPRISE CO. LTD.
Mrs. Sarah Lee
Suite 802, 8F, No. 432
Sec. 1, Keelung Road
TW- Taipei
Taiwan

Phone: +886 2 87890880
Mobile: +886 9 39583788
Mail: taiwan@reckli.com

Thailand

GOLDEN HOPE LTD. PARTNERSHIP
Mr. Arthur Tan
14th Floor, Modern Town Bldg. 87/111
Ekamai 3, Sukhumvit 63 Klongt
10110 Bangkok
Thailand

Phone: +66 2 38175913
Mail: thailand@reckli.com

VIETNAM

ITONIG
Mr. Hoang Van Hau
No. 41 Tay Ho Steet
Quang An Ward, Tay Ho District - Hanoi
Vietnam

Phone: +84 43 71 72 555
Mobile: +84 91 70 43 155
Mail: vietnam@reckli.com

North & South America

Brazil

WEILER - C. HOLZBERGER INDUSTRIAL LTDA
Mrs. Marina Becaro
Rua Alfa, 400 - Distrito Industrial
Rio Claro - São Paulo
Brazil

Phone: +55 1935225900
Mail: brazil@reckli.com

Canada

US FORMLINER / NAWKAW CORPORATION
Mr. Sonny Arora
Mail: canada@reckli.com

Toronto Office
Unit 23, 2283 Argentia Road
Mississauga, ON, L5N5Z2
Canada
Office: +1 905-542-7893

Vancouver Office
1390 Coast Meridian Road
Coquitlam, BC, V3E 3H1
Canada
Office: +1 778-227-0727

Colombia

AZEMBLA S.A.S
Mr. Alejandro Albán
Oficina Cra 13 A #108 - 19
Bogota
Colombia

Phone: +575 6424550
Mobile: +57 318 3586251
Mail: colombia@reckli.com

United States

US FORMLINER POWERED BY RECKLI
Mr. Ray Clark
370 Commerce Boulevard
30606 Athens Georgia
United States of America

Phone: +1 706 3553217
Mail: united.states@reckli.com

Middle East

Israel

MINERCO INDUSTRIAL MINERALS COMPANY LTD.
Mr. Joel Stup
P.O.Box 8278 Sapir Industrial Area
4250210 Netanya
Israel

Phone: +972 9 8339143
Mail: israel@reckli.com

Kuwait

Mirzam Gulf, Kuwait
Mr. Hamad AlMutawa
Sherifa Al-Mulla Complex - Office no.19
Hawalli - Bin Khaldoun st.
Kuwait

Phone: +965 97581111

Lebanon

HOLDERCHEM BUILDING CHEMICALS SAL
Mr. Frank Jaeger
193 Street 35, Sector 2, Yarzé
P.O. Box 40206 Baabda
Lebanon

Phone: +961 5 920691
Mobile: +961 71 010244
Mail: lebanon@reckli.com

Qatar

GULF ENERGY TECHNOLOGY & PROJECTS
Mr. Nithin Babu Raj
P.O.BOX 10161
Bin Omran
Qatar

Phone: +974 4417 5696
Mobile: +974 5571 5025
Mail: qatar@reckli.com

Saudi Arabia

RECKLI ARABIA
Mr. Javed Raja
Ryadh
Saudi Arabia

Phone: +966 1 4778081
Mobile: +966 56 3458332
Mail: saudi.arabia@reckli.com

United Arab Emirates

RECKLI MIDDLE EAST FZE
Mr. Javed Raja
SAIF Zone
PO BOX 124075 AE-Sharjah
United Arab Emirates

Mobile: +971 56 1636837
Mail: united.arab.emirates@reckli.com

Africa

Egypt

EL SOBKY FOR AGENCIES IMPORT & EXPORT
Mr. Atef El Sobky
Piece 7, Block 6 Ahmed El Zomor
address from Mr. Zaker Hussein
Cairo
Egypt

Phone: +2 02 24731801
Mobile: +2 010 2665504
Mail: egypt@reckli.com

Marocco

MISHIMA INDUSTRIES
Mr. Issam El Mouhtadi
Résidence du Palais
Immeuble D Appt 18
BD Ghandi
Casablanca
Marocco

Phone: +212 661 619511
Mail: morocco@reckli.com

South Africa

REBAR, MESH & CONSTRUCTION SUPPLIES (PTY) LTD
Mr. Louis Aylward
571 Setter Rd, Commercia
1683 Midrand
South Africa

Phone: +27 113108660
Mobile: +27 826523399
Mail: south.africa@reckli.com

Australia & Ociana

Australia

RECKLI FORM-LINERS & MOULDS
Mr. John Joveski
84 Hunter Road,
3030 Derrimut, Victoria
Australia

Phone: +61 0418 176044
Mail: australia@reckli.com

New Zealand

RECKLI FORM-LINERS & MOULDS
Mr. John Joveski
84 Hunter Road,
3030 Derrimut, Victoria
Australia

Phone: +61 0418 176044
Mail: new.zealand@reckli.com